Apie mus


Jaukumo formulė


Pasirenkant baldus savo namams kiekvienas iš mūsų nori, kad gyvenimo erdvė, kuri mus supa, būtų jauki ir patogi. Baldai, kurie mus supa, tam tikra prasme, yra mūsų asmenybės atspindys - štai kodėl kartais taip sunku padaryti teisingą pasirinkimą. Dažnai, nepaisant plataus įvairių baldų pasirinkimo parduotuvėje, rasti būtent tokius baldus apie kuriuos svajojame yra labai sunku. Šiandien parduotuvėse siūlomi baldai dažnai yra standartinių dydžių ir spalvų, tuo tarpu kiekvieno iš mūsų gyvenimo erdvė yra skirtinga. Gaminant baldus pagal užsakymą, Jūs gaunate būtent tą produktą, kurio pageidaujate. Jūs patys pasirenkate ne tik gaminio spalvą, bet ir išmatavimus, furnitūrą, ir t.t., galiausiai, Jūs gaunate būtent tokius baldus, apie kuriuos svajojote, kurie patinka Jums ir tinka Jūsų gyvenimo erdvei, kurie atspindi Jūsų individualumą.

DB baldai - jauna, dinamiška įmonė, kurios pagrindinė veikla yra baldų pagal individualius užsakymus projektavimas, gamyba, montavimas. Mes gaminame kokybiškus baldus už konkurencingą kainą. Mūsų įmonė siūlo išskirtinį baldų dizainą, gaminame baldus bet kokio sudėtingumo ir klasės. Produktų asortimentas yra labai platus: tai virtuvės, vaikų kambario, svetainės, miegamojo, prieškambario baldai, vonios kambario baldai, drabužinės, spintos, spintelės, komodos, ir dar daugiau, ko tik pageidausite.

Tiesioginis bendravimas su klientu - tai įmonės sėkmės pagrindas. Klientas gaus lygiai tokius baldus, kokių jis nori. Be to, kiekvienas mūsų klientas gali būti tikras, kad iškilus galimoms problemoms, jos bus sprendžiamos pradedant nuo baldų gamybos etapo iki eksploatavimo. Taip pat patraukliomis kainomis galime pasiūlyti platų buitinės technikos pasirinkimą, kas leidžia, pagal kliento pageidavimą, įrengti virtuvę pilnai ir greitai, Jums nereikės patiems gaišti savo laiko, važinėtis po įvairias parduotuves, lyginti buitinės technikos kainų, ieškotis reikiamų išmatavimų, visą šitą mes padarysime už Jūs. Todėl drąsiai galime teigti, kad kreipdamiesi į mus Jus gausite savo norimus baldus, mes įgyvendinsime Jūsų svajones.